Categories

Newsletter

Stay up-to-date with important modifications, new products, services and special offers in our store. Subbscribe to our free newsletter now.

E-mail address appears to be incorrect. Subscription to address {0} has been cancelled.

Company details

Motokey.pl
E-mail

Sale: hurt@motokey.pl

Technical department: dt@motokey.pl

Phone

Technical department: +48507821981

Sale: +48506931118

Skype: motokey_pl

Bank account

Mbank PLN: 28 1140 2004 0000 3602 7804 9968

Mbank EUR: PL60 1140 2004 0000 3712 0399 9703

Company data:

TIN: 6842385268

Regon: 180883310

KEYLESS PROTECTOR - TYP 1

Pod baterie CR2025 oraz CR2032

Catalogue index: MAS025

  • End of stock

Features

Description

POSIADASZ SAMOCHÓD Z SYSTENEM BEZKLUCZYKOWYM? ZOBACZ JAK SZYBKO MOŻESZ GO STRACIĆ!

  
ZABEZPIECZ GO - KEYLESS PROTECTOR!
 
Pierwsze na świecie zabezpieczenie kluczyka samochodu wyposażonego w system bezkluczykowy (KEYLESS / SMART KEY / KESSY). Chroni przed zeskanowaniem kluczyka i kradzieżą auta „na walizkę”, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich funkcji i zalet systemu bezkluczykowego. Miniaturowe urządzenie ma formę cieniutkiego klipsa zakładanego na baterię wewnątrz kluczyka-pilota. Nie wymaga jakichkolwiek przeróbek pilota, czy ingerencji w elektronikę samochodu, bez ryzyka utraty gwarancji na samochód. Instalacja jest niezwykle prosta i zajmuje tyle co wymiana baterii, najwyżej 3 minuty. Możesz to zrobić samodzielnie! Jeśli zmienisz auto, możesz szybko przełożyć zabezpieczenie do kluczyka nowego auta.
 

 

AKTYWACJA ZABEZPIECZENIA

 

Automatycznie zabezpieczy kluczyk, kiedy oddalisz się od samochodu. Dzięki temu sygnał kluczyka nie zostanie przechwycony.
 
KEYLESS PROTECTOR to w 100% polski produkt, chroniony krajowymi i europejskimi zgłoszeniami patentowymi. W ofercie występują 3 rozmiary zabezpieczeń KEYLESS PROTECTOR, zależne od średnicy baterii zasilającej kluczyk: KP16 – dla baterii o średnicy 16mm: CR1632 , CR1620 KP20 – dla baterii o średnicy 20mm: CR2032 , CR2025 , CR2016 KP24 – dla baterii o średnicy 24mm: CR2450 , CR2430 , CR2425

DEZAKTYWACJA ZABEZPIECZENIA

 

Dwukrotnie uderz w kluczyk, który znajduje się w kieszeni spodni lub torbie, aby otworzyć drzwi i uruchomić silnik
 
KEYLESS PROTECTOR wyposażony w mikroprocesor i czujnik ruchu, w inteligentny sposób włącza i wyłącza zasilanie pomiędzy baterią a kluczykiem. Urządzenie włącza zasilanie kluczyka tylko na czas, gdy właściciel potrzebuje użyć samochodu. Pilot pozbawiony zasilania — nie odbierze i nie wyśle kodu zezwalającego na otwarcie auta i uruchomienie silnika. Złodziejskie „walizki” nie mają szans.

 

 
 

MONTAŻ

 

Jest bardzo szybki i łatwy. Ma formę klipsa, który założysz na baterię kluczyka, bez ingerowania w układ elektryczny samochodu.

Należy otworzyć obudowę kluczyka i wyjąć baterię. Założyć klips KEYLESS PROTECTOR na baterię zwracając uwagę na bieguny + i - baterii oraz klipsa. Umieść baterię wraz z założonym klipsem wenątrz obudowy. Jeżeli bateria wraz z założonym klipsem nie mieści się w obudowie - należy wymienić baterię na cieńszą. Jeżeli dodatnia elektronda klipsa KEYLESS PROTECTOR dociskana jest do baterii nakłądaną obudową kluczyka, należy wkleić kwadratową gąbkę dociskową na dodatnią elektrodę klipsa tuż obok elementów elektronicznych tak, aby ściśle dociskała klips baterii. Na końcu należy zamknąć ostrożnie obudowę kluczyka upewniająć się, że klips KEYLESS PROTECTOR nie zostanie uszkodzony podczas zamykania. GOTOWE - kluczyk jest zabezpieczony!

JAK ZAMONTOWAĆ KEYLESS PROTECTOR W KLUCZYKU?

 

Kliknij na zdjcię obok aby zobaczyć instrukcje montażu krok po kroku do wielu modeli samochodów!

Uwaga: Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, dlatego prosimy o ostrożny montaż i demontaż urządzenia lub wykonanie tej operacji w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży i Montażu. Należy pamiętać, że pozostawiony w domu niezabezpieczony kluczyk zapasowy nadal stanowi zagrożenie – zabezpiecz go również instalując KEYLESS PROTECTOR.
 

 

 

NA CZYM POLEGA KRADZIEŻ NA WALIZKĘ?

Dotyczy samochodów wyposażonych w inteligentne kluczyki.
Do kradzieży potrzeba minimum dwóch złodziei posiadających dwie walizki/teczki, które pełnią funkcję skanera/wzmacniacza i odbiornika danych/transmitera. Walizki te komunikują się z kluczykiem samochodu i przechwytują sygnał otwarcia pojazdu oraz uruchomienia silnika.
Nie ma znaczenia gdzie znajduje się kluczyk; czy jest on wewnątrz budynku, np.: domu, biurze, czy znajduje się on w kieszeni, torebce lub teczce właściciela, przechwycenie sygnału przez skaner/wzmacniacz możliwe jest nawet z odległości 8 metrów od kluczyka.
Wzmocnienie sygnału jest tak silne, że przekazanie go do drugiego odbiornika/transmitera przy samochodzie możliwe jest na odległość do 800 metrów!
Samochód "myśli", że otwiera go właściciel oryginalnym kluczykiem.
Złodzieje w niewiarygodnie szybki sposób dokonują kradzieży samochodu. 
Kradzież trwa średnio 6 sekund!
Na tego typu kradzież narażone są wszystkie marki samochodów wyposażonych w system bezkluczykowy.
Od roku 2012 system stał się popularny nie tylko w samochodach luksusowych, montowany jest w samochodach wszystkich producentów na świecie. 

 

Ask about product